Özgem Group Temizlik firmamız; Antalya ili ve ilçelerine villa, ofis ve ev temizliği, havuz temizliği, su ile merdiven ve site temizleme hizmeti gibi tüm temizlik gereksinimleri için hizmet vermektedir. Hizmet verdiğimiz Antalya ilçeleri arasında; Konyaaltı, Kemer, Manavgat, Side, Alanya, Belek başta olmak üzere tüm Antalya semtlerine temizlik hizmetleri vermekteyiz.

Özgem Group Temizlik Firması olarak profesyonel düzeyde kurumsal firmalara da hizmet veren Özgem Group Temizlik; otel, hastane, okul, yat, gemi, fabrika ve inşaat sonrası temizlik hizmetlerini de uzman personelleriyle gerçekleştirmektedir. Tozlu, kirli koltuk ve halıların yıkama işlemi de şirketimiz bünyesinde yapılmaktadır.

Profeyonel süpürme aletleri temizlik maddeleri, ulaşılamayan çok kirli ve pis yerlere buharlı temizleme işlemi ve tam olarak hijyen sağlanması için ultrasonik temizlik hizmetleri için lütfen iletişime geçiniz.

#antalyavillatemizliği #antalyaoteltemizliği #kamukurumvekuruluşlarıtemizliği #antalyatemizlikfirması #antalyaevtemizliği

www.ozgemgroup.com