Özgem Group Emlak Hizmetleri, 19 yıla yaklaşan tecrübesi ve giderek büyüyen franchise ve acenteler yapısı ile sadece Türkiye değil dünyanın önde gelen ekonomileri içerisinde de faal olan bir organizasyondur.

Kurucusu tarafından belirlenen standart belirleyicisi olmak ve çağın gereklerini yerine getirmek vizyonu ile tecrübesinin tüm temsilcileri tarafından benimsenmesini sağlayarak nitelikli ve kaliteli hizmet veren profesyonellerden oluşmuş bir yapıdır.

Değişik sektörlerde ulusal ve uluslararası deneyime sahip yönetim kadrosu ile sektöre ihtiyaç duyulan dinamizmi ve yaratıcı çözümleri sunmaktadır.

Özgem Group Emlak Hizmetleri, sadece ulusal ve uluslararası gayrimenkul çözümleri değil, sektörün tüm alanlarını kapsayan mimarlık, projelendirme, hukuk, bilişim, finans, satış ve pazarlama gibi disiplinlerde de servis ve danışmanlık yapmaktadır.

Özgem Group Emlak, Dijital Franchising uygulaması ile sektörün çıtasını çağdaş kalite seviyesine yükseltme çabasını sürdürmektedir.

Bünyesinde bulundurduğu Özgem Group Global ile uluslararası emlak pazarında da faal olan Özgem Group Emlak Hizmetleri, bu yapılaşmasıyla dünya çapında finans piyasaları olan bağlantısını güçlendirmiştir. Geniş bir yelpazede faaliyet göstermektedir.

www.ozgemgroup.com